Krakow nocleg

Jak oszczędzić na noclegach w Krakowie?

Tani nocleg kraków to kwestia sporna. Gdy mój kolega przedstawił mi ostatnio cenę, którą zapłacił aby spędzić jedną noc w tym mieście byłam przerażona. Zawsze wydawało mi się, że nie wyniesie mnie to aż tak dużo. Zatem, nie pozostało mi nic innego, jak zmienić sobie pogląd na temat: "tani nocleg kraków" i pogodzić się z normalnymi cennikami hoteli. Od dawna marzyłam o podróży do stolicy Małopolski. Pochodzę z Białegostoku, dlatego aby odwiedzić Krakow, nocleg tam będzie niezbędny. Schroniska młodzieżowe, które oferują prawdopodobnie najniższe ceny w mieście nie do końca mi odpowiadają.

Największym mankamentem tych schronisk jest fakt, że trzeba się grzecznie stosować do ciszy nocnej i nie wracać później, niż to jest nakazane odgórnie przez dyrekcję schroniska. Dla mnie pobyt w Krakowie to nie tylko zwiedzanie dzienne, ale chłonięcie nocnego klimatu. Planuję wracać do łóżka w środku nocy, dlatego schronisko z całą pewnością się nie nadaje na mój tani nocleg.

Kraków posiada jednak jeszcze dużo innych miejsc do przenocowania. Jednym z bardziej popularnych i niedrogich są hostele. Mieszczą się one często w centrum miasta, nie są może doskonale wyposażone, ale na tego typu wyprawę idealne.

Krakow nocleg w hostelu, w pokoju jednoosobowym to wydatek około 100 zł. to miasto turystyczne, dlatego ceny nie mogą być niskie. W związku z tym planuję zebranie większej ekipy i rozpoczęcia wyprawy której celem będzie Krakow.

Nocleg z większą ilością osób wyjdzie naprawdę dużo taniej. Myślę, że to najprostsza metoda dla mnie na niwelowanie kosztów noclegu w tym mieście.

Polecamy serwis: www.atlantishostel.pl/.

Opublikowany przez: Sabina 2011-10-26 12:44:16

Tagi: krakow nocleg, nocleg kraków, tani nocleg kraków

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...