Www.tbstudio.com.pl

Konferencje, spa szczyrk oraz uroki miasta

Jesteś zmęczona, znudzona lub niezadowolona? Spraw sobie przyjemność i postaw na spa. Szczyrk to miasto oferujące wachlarz możliwości, np. wczasy odchudzające. Która z nas nie chciałaby wypocząć z dala od problemów i poddać się zabiegom upiększającym? Więc jeśli chcesz zafundować sobie piękną sylwetkę- jedź na wczasy odchudzające. Zadbaj o siebie, swoje dobre samopoczucie i stan zdrowia. Idealnym do tego miejscem wydaje się być spa.

Szczyrk jest również miastem biznesowym. Sprzyja rozwojowi firm, organizuje konferencje. Szczyrk daje w ten sposób szansę na spotkania, na których omawiane są zagadnienia biznesowe, naukowe, prasowe, polityczne.

konferencje szczyrk to doskonałe miejsce dla pracowników do rozmów, planowania, zarządzania, rozwijania i kreowania nowych wizji. Miasto oferuje wiele atrakcyjnych propozycji dla ludzi ambitnych, chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe, ale i dla grupy osób nastawionych na odpoczynek i relaks. W ofercie wspomniane wcześniej wczasy odchudzające lub spa szczyrk zapewnia również sale szkoleniowe, imprezy integracyjne, noclegi, kwatery, pensjonaty, placówki rekreacyjne.

Nie zapomina o klientach biznesowych. Ze szczególną dbałością deklaruje gotowość do organizacji spotkań, takich jak konferencje. Szczyrk ma też bardzo znane atrakcje, jakimi są: kompleks skoczni narciarskich, jaskinie, groty, kolej krzesełkowa, trasy narciarskie.

Ciekawość budzą kamienne figury, Centralny Ośrodek Sportu, amfiteatr "Skalite", beskidzka galeria sztuki. Jest wiele powodów, dla których warto odwiedzić Szczyrk, chociażby dla bogactwa samej fauny i flory.

Opublikowany przez: Oliwia 2011-10-26 12:44:16

Tagi: www.tbstudio.com.pl, ,

Dodatkowe informacje

Pozostałe zdjęcia


Przeczytaj także:
Autor: Sabina Tytuł: Jak oszczędzić na noclegach w Krakowie?

Tani nocleg kraków to kwestia sporna. Gdy mój kolega przedstawił mi ostatnio cenę, którą zapłacił aby spędzić jedną noc w tym mieście byłam przerażona. Zawsze wydawało mi się, że nie wyniesie mnie to aż tak dużo. Zatem, nie pozostało mi nic innego,...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...