Siso

Zmiana warunków

Siso jako pies rasy owczarek niemiecki nie był psem, który z chęcią by zamieszkał w domu wraz ze swoim panem. potrzebował on przestrzeni i miejsca gdzie mógłby biegać całymi dniami, wygrzewać się na słońcu w niedzielne popołudnie, chować się przed deszczem czy przed mroźną zimą. Trudno było to osiągnąć gdy Siso mieszkał w ciasnym mieszkaniu w bloku ze swoim panem. Jak każdy wie, miasto nie jest najlepszym miejscem dla każdego psa. Były to trudne dla niego chwilę, w szczególności, że Siso wychował się na wsi, gdzie mógł biegać cały dzień i odpoczywać wtedy kiedy miał na to ochotę. Wszystko od niego zależało, a nie jak w bloku, gdzie jeg spacery miały swój wyznaczony czas i w określonych miejscach.

Lecz wszystko zmieniło się w jego życiu gdy Siso zamieszkał wraz ze swoim panem na wsi. Tam dostał od swojego pana nowa budę i kojec. Często Siso był wypuszczany do całego ogrodu gdzie mógł biegać w każdym kierunku w jakim tylko chciał i robić co mu się podobało.

W ten sposób jako owczarek niemiecki wrócił tam gdzie jego miejsce, którym na pewno nie jest ciemny, ciasny blok w mieście. Po pewnym czasie dołączył do niego nowy przyjaciel, mały kundelek, który biegał z nim po ogrodzie i razem spędzali swój cały wolny czas.

Opublikowany przez: Kazimierz 2012-06-27 10:53:31

Tagi: siso, ,

Dodatkowe informacje

Przeczytaj także:
Autor: Kazimierz Tytuł: Rozwój branży

Ostatnio coraz prężniej rozwija się branża oferująca wynajem dla firm. Chodzi głownie o mieszkania. Wynajem Poznań oferuje firmom już od 100zł za metr kwadratowy. Jest to...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...