"Pracownicy TB Studio - TBstudio.com.pl reklamowa fotografia wnętrz" Pomożemy Ci przywrócić zdrowie i równowagę psychiczną.
Andrzej Nowaczyk

Andrzej Nowaczyk

dyrektor@tbstudio.com.pl

Wlasciciel TB Studio.

Stanislaw Nowaczyk

Stanislaw Nowaczyk

s.nowaczyk@tbstudio.com.pl

vice prezes

Katarzyna Tomczykiewicz

Katarzyna Tomczykiewicz

k.tomczykiewicz@tbstudio.com.pl

Asysytentka prezesa

Emilia Janiak

Emilia Janiak

e.janiak@tbstudio.com.pl

Kierownik odzialu psychologii

Ewelina Kmiecik

Ewelina Kmiecik

e.kmiecik@tbstudio.com.pl

Specjalista ds reklamy i marketingu internetowego

Ireneusz Prus

Ireneusz Prus

admin@tbstudio.com.pl

Administrator serwisu internetowego

Karol Maciejewski

Karol Maciejewski

k.maciejewski@tbstudio.com.pl

Psycholog

Ivan Kriwiec

Ivan Kriwiec

Psychoterapeuta

i.kriwiec@tbstudio.com.pl

Sabina Kowalska

Sabina Kowalska

s.kowalska@tbstudio.com.pl

Psycholog

Oliwia Bosacka

Oliwia Bosacka

recepcja@tbstudio.com.pl

Recepcjonistak

Kazimierz Ziobro

Kazimierz Ziobro

k.ziobro@tbstudio.com.pl

Psycholog, Psychoterapeuta

Agnieszka Bieniuk

Agnieszka Bieniuk

a.bieniuk@tbstudio.com.pl

Psycholog

powisle.net