Www.tbstudio.com.pl

Założenie sklepu internetowego

Chcę założyć sklep internetowy. Nie ma być to sprzedaż przez allegro, a w pełni profesjonalna witryna, na której będzie mógł wejść każdy człowiek chcący kupić wózek dla dziecka, bądź zabawki dziecięce. Zastanawiam się nad nazwą, która będzie przyciągać ludzi, których interesują zabawki i wózki. Dziecięce.pl wydaje się ciekawym pomysłem. Domena w pierwszym roku jest darmowa, później kosztuje w okolicach 200zł rocznie. Serwer będzie dosyć drogi.

Spodziewam się dużego ruchu na stronie, zwłaszcza na zakładce wózek dziecięcy. Wózki dziecięce to rzecz, na której zamierzam się skupić w szczególności. Wózek dziecięcy to naprawdę dobry przedmiot sprzedaży.

90% ludzi kupuje wózek dla dziecka w internecie. Jeśli uda mi się dobrze wypozycjonować serwis, zadbać o profesjonalną i ciekawą szatę graficzną, oraz wypracować dobry system cenowy to będzie naprawdę dobrze. Wózek dziecięcy na moim portalu ma kosztować mniej niż na allegro.

Stanie się tak głownie dlatego, że nie będę musiał płacić opłat dla serwisu. Wszystkie pieniądze będą wpływały bezpośrednio do mnie. Tylko raz w roku będę musiał opłacić serwer oraz domenę.

Jeśli co 100 osoba odwiedzająca serwis kupi wózek dla dziecka, to nie powinno być problemów z uzbieraniem na opłaty. wózki dziecięce sprzedają się bardzo dobrze, więc liczę na duże zysk ze swojego sklepu.

Opublikowany przez: Emilia 2012-03-15 11:29:10

Tagi: www.tbstudio.com.pl, ,

Dodatkowe informacje

Pozostałe zdjęcia


Przeczytaj także:
Autor: Andrzej Tytuł: Seria włamań

Komenda miejska policji w Koszalinie zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców o udzielenie informacji na temat wczorajszego napadu na sklep z biżuterią przy ulicy zwycięstwa. Zaginęły cenne wisiorki...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...