Www.tbstudio.com.pl

Poszukiwanie pracy

Nie skończyłem studiów, sam zrezygnowałem na pierwszym roku. Okazało się, że studia nie są dla mnie. Jako osoba bezrobotna i nie ucząca się musiałem zacząć zarabiać na siebie. Postanowiłem poszukać pracy. Jedyne ogłoszenia jakie mnie interesowały to ogłoszenia o pracy fizycznej, bo do innej bez statusu studenta i wykształcenia mnie nie zatrudnią. Znalazłem kilka ogłoszeń, które mogłyby mnie naprawdę zainteresować.

Pierwsze miało tytuł usługi kamieniarskie poznań, już od razu wiadomo, że praca w Poznaniu czyli idealnie. W ogłoszeniu zawierały się informacje, że praca dla takich osób jak ja, więc wysłałem swojego ubogie CV. Inne ogłoszenie miało tytuł marmur poznań - zatrudnię.

Otworzyłem ogłoszenie i okazało się, że potrzebują pracownika do pomocy przy tworzeniu nagrobków. Według mnie tytuł ogłoszenia marmur poznań - zatrudnię jest trochę nie właściwy. Ale także wysłałem CV pod ten tytuł, a może mi się spodoba.

Ostatnim ogłoszeniem, które mnie zainteresowało nosiło tytuł kominki poznań w dalszych informacjach zawarte jest wyjaśnienie, iż poszukiwany jest pracownik do sklepu budowlanego gdzie będzie odpowiedzialny za dział z kominkami. Stwierdziłem, że taka praca nie będzie za ciężka dla mnie. Wysłałem CV do ogłoszeń z tytułami usługi kamieniarskie poznań, marmur poznań - zatrudnię oraz kominki poznań .

Po kilku dniach dostałem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do ogłoszeń: usługi kamieniarskie poznań i kominki poznań. I tak znalazłem pracę w sklepie w dziale kominków.

Opublikowany przez: Ewelina 2012-06-15 10:29:06

Tagi: www.tbstudio.com.pl, ,

Dodatkowe informacje

Pozostałe zdjęcia
Przeczytaj także:
Autor: Andrzej Tytuł: Odpowiedź na maila

Cześć, właśnie odczytałem twojego maila i czym prędzej kleję te kilka słów żeby choć trochę rozwiać twoje wątpliwości. Keramzyt, pustaki oraz kostka brukowa wyglądają...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...

Szczególnie polecamy

Popularna metoda windykacji
popularna-metoda-windykacji
Na pewno każdy z nas miał taką sytuację, że pożyczył coś komuś i nie dostał tego z powrotem. Może to być...
Zobacz więcej
Zmiana warunków
zmiana-warunkow
Siso jako pies rasy owczarek niemiecki nie był psem, który z chęcią by zamieszkał w domu wraz ze swoim panem. potrzebował...
Zobacz więcej
Reklama torby
reklama-torby
Moje biuro reklamowe zaczęło w końcu dobrze prosperować. Moje reklamy, które tworzyła moja firma trafiały na pierwsze strony gazet oraz na...
Zobacz więcej