Enkodery

Zamiana opakowań

Moja firma zajmuje się produkcją takiego produktu jak enkodery absolutne oraz enkodery inkrementalne. Nie było łatwo otworzyć firmę produkującą tylko te produkty, gdyż są one drogie co oznacza, że popyt na nie jest niski, ale za to coraz częściej są kupowane gdyż są nowoczesne oraz ulepszają maszyny w jakich się znajdują. Pewnego dnia dostałem list wraz z kilkoma paletami pudełek z moim towarem. Jak się dowiedziałem cała ta dostawa, która była dostarczona do jednego z sklepów w Warszawie jest wadliwa. Nie mogłem w to uwierzyć, aby 800 sztuk produktów były wadliwe. Przecież nasze produkty są produkowane pod ścisłą kontrolą oraz pod nadzorem kilku specjalistów.

Okazało się, że wada, o której było mowa w liście polegała na tym iż w enkodery absolutne znalazły się w opakowaniach, w których powinny być enkodery inkrementalne. Gdy ktoś nie widzi różnicy między tymi dwoma produktami, wtedy zamontowanie złego produktu w śliniku może przysporzyć wiele problemów. Od razu zatelefonowałem w inne miejsca aby sprawdzili czy inne nasze produkty zostały źle spakowane.

Jest to niewybaczalny błąd za który moja firma poniesie ogromne koszta, gdy sklep lub klienci go oskarżą. Enkodery absolutne wróciły do swoich pudełek, tak samo enkodery inkrementalne zostały powkładane do odpowiedniego opakowania. Teraz zatrudniliśmy więcej kontrolerów aby taka pomyłka się już nie powtórzyła.

Opublikowany przez: Ivan 2012-07-11 13:55:40

Tagi: enkodery, enkodery absolutne, enkodery inkrementalne

Dodatkowe informacje

Pozostałe zdjęcia


Przeczytaj także:
Autor: Karol Tytuł: Potężne chiny

...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...