Www.tbstudio.com.pl

Zadowolony z kuriera

O tym jak tanie i wygodne są przesyłki kurierskie, dowiedziałem się niedawno. Do tej pory używałem tradycyjnej poczty, która niestety muszę stwierdzić, nie spełniała moich oczekiwań. Paczki często dochodziły z kilkudniowym opóźnieniem, kilkukrotnie zdarzyło się, że były uszkodzone, raz paczka zginęła. Co najgorsze nie miałem na przesyłki żadnej gwarancji, w razie jakiejkolwiek nieprawidłowości to ja ponosiłem straty a nie winowajca, czyli poczta polska. Po jednej z kolejnych już nieprzyjemności postanowiłem zasięgnąć pomocy kuriera. Dziś nie wyobrażam sobie innego sposobu wysyłania paczek niż przesyłki kurierskie.

Nie dość, że jest to wygodne, to jeszcze okazuje się dużo tańsze. Teraz wiem, co to znaczy tani kurier. Przesyłki kurierskie są często dwukrotnie tańsze od analogicznych paczek wysłanych pocztą.

Na dodatek mam gwarancję, że w razie uszkodzenia kurier pokrywa cały koszt z tym uszkodzeniem związany. Co jeszcze jest warte odnotowania, to możliwość śledzenia paczki. Oczywiście nie każdy tani kurier oferuje taką usługę, ale około 80% z nich umożliwia taką usługę.

Cieszy również podejście do klienta i sposób prowadzenia całego toku wysyłkowego. Kurier przyjeżdża po paczkę do domu, widać już na pierwszy rzut oka, że każdego kuriera cechuje profesjonalizm. Nawet tani kurier stawia duży nacisk na wizerunek firmy, poprzez odpowiedni uniform pracowników, oraz ich kulturę osobistą. Bez nich moja firma nie funkcjonuje: moje ulubione przesyłki kurierskie.

Opublikowany przez: Ewelina 2012-01-03 10:02:38

Tagi: www.tbstudio.com.pl, ,

Dodatkowe informacje

Pozostałe zdjęcia


Przeczytaj także:
Autor: Ivan Tytuł: Dzielny motorniczy

Dzisiejszego popołudnia życie jednego z poznańskich motorniczych uległo zmianie. Dzięki jego świetnej postawie podczas napadu jaki miał miejsce w tramwaju przez niego prowadzonym udało się zatrzymać trójkę przestępców. Co sprawiło, że nasz bohater bez...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...