Www.tbstudio.com.pl

Inne spojrzenie

Jak słyszę teksty, że ktoś ma problem w związku to nóż mi się w kieszeni otwiera. Takie stwierdzenie to w mojej opinii usprawiedliwianie siebie. Na barki problemu w związku można zrzucić nasze zdrady czy brak pożądania. Jak się między partnerami wypala, to nie mówi się o braku miłości tylko o problemie w związku. Wiele słyszę na temat libido i tym jakie ma on wpływ na pożądanie partnerów. Niektórzy właśnie w libido doszukują się problemu.

Jeśli spada pożądanie to mówi się o tym, ze to wina libido. Problem w związku to coś więcej niż problemy z libido czy słabnące pożądanie. Jeśli pojawia się coś co określamy problemem w związku to w mojej opinii w ogóle nie był to związek.

Prawdziwy związek jest jak skała. Nie dotykają go problemy. Problem w związku nie istnieje.

Istnieje tylko słabość jaką wykazuja partnerzy w dążeniu do tworzenia związku idealnego. Jeśli obojgu partnerom zależy na związku to nie ma w nim problemów. Są drobne sprzeczki, są cięższe momenty, jednak nie są to prawdziwe problemy.

Taka jest właśnie moja opinia na ten temat i jak słyszę o problemach w związkach to jest mi naprawdę przykro, że ludzie myślą tak przyziemnie. Mój zwiazek nigdy nie miał żadnego problemu.

Opublikowany przez: Irek 2012-05-21 13:06:46

Tagi: www.tbstudio.com.pl, ,

Dodatkowe informacje

Przeczytaj także:
Autor: Andrzej Tytuł: Skuteczna korekta wzroku

Na pewno warto wspomnieć, że w dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju operacja plastyczne, których celem jest ogólna poprawa wyglądu zewnętrznego. Przede wszystkim dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg, jakim jest powiększenie piersi. Mnóstwo kobiet marzy bowiem o wspaniałym biuście, który stanowiłby...

Wizyty w ostatnim tygodniu:

Ostatnio dodane porady

Bernenski pies
Bernenski pies pochodzi z rodziny szwajcarskich psów pasterskich. Jest niezwykle...

Kurs języka angielskiego 50+
Ostatnio moja mama przyszła z pracy i oznajmiła nam, że...

Rozmyślny przedsiębiorca
Mam dylemat. Kupiłem ostatnio wysokoprężny kocioł olejowy do instalacji centralnej...

Doświadczeni gracze
Jak wygrać w lotto? To podstawowe pytanie, które dotyka każdego...

Wydarzenie sportowe
Sportowe wydarzenie roku to wesele mazowieckie organizowane jako piknik firmowy...